Přidej se k nám!

Most Pride z. s. neustále hledá nové tváře do své členské základny. Pokud souzníš s hodnotami Most Pride a je ti alespoň 15 let, moc rádi tě mezi sebou přivítáme. Stačí si přečíst naše stanovy a vyplnit přihlášku!

Jsme rozmanitý tým všech věkových kategorií a spojuje nás jedna věc: chuť ve svém okolí měnit status quo. Pořádáme nejen Most Pride, ale i další kulturní a vzdělávací aktivity v rámci celého roku, které dávají queer lidem na Mostecku prostor, kde se můžou v bezpečí cítit sami sebou. Působíme také na sociálních sítích a celoročně se snažíme informovat a vzdělávat veřejnost o tom, co obnáší být v dnešní době queer.

Jako člen*ka spolku se budeš moc realizovat jakkoliv budeš chtít - ať už v sekci sociálních sítí, kde se budeš moc podílet na vytváření obsahu na naše sítě, a nebo třeba v týmu kreativců, kteří vytvářejí vizuální koncept Most Pride. Rád*a se držíš v zákulisí? Není problém! Koordinační tým je rád za každou další hlavu, která pomůže zefektivnit další ročník Most Pride - od vymýšlení programu po komunikaci s vystupujícími. A pokud nejraději děláš rukama - třeba proto, že si tak nejlépe odpočineš od každodenních starostí, tak i pro tebe se ve spolku najde uplatnění - každá akce je nesmírně náročná logisticky a každý, kdo rád pomůže s fyzicky náročnými prácemi je více než vítaný!

Jak vstoupit do spolku?

  1. Přečti si naše stanovy. Tento dokument je zakládající listinou spolku a dočteš se tam například o naší činnosti, o struktuře spolku, anebo o právech a povinnostech jednotlivých členů*členek. Je důležité, aby každý, kdo chce do spolku vstoupit, chápal, že pravidla ve stanovách se nesmí za žádnou cenu porušovat!
  2. Vyplň formulář níže. Do kolonky jméno napiš takové jméno, kterým tě budeme oslovovat - tzn. že se nemusí shodovat se jménem, které máš v občance.
  3. Poté proběhne schůzka s výborem, tj. vedení spolku, které dle stanov musí tvou přihlášku schválit. Vzhledem k činnosti spolku a v rámci zachování bezpečného prostoru si výbor vyhrazuje právo přihlášku neschválit, a to v případě jakýchkoliv pochybností o uchazeči o členství.
  4. Až výbor tvou účast ve spolku schválí, pošleš nám oskenovanoou příhlášku a stáváš se oficiálním členem*členkou Most Pride z. s. a právě tady začíná tvá cesta v našem spolku. Zasvětíme tě do interních záležitostí spolku a budeš se moc začít podílet na činnosti spolku. Už se těšíme na spolupráci!

Pokud se nejprve chceš s prostředím spolku seznámit zvenčí, nebo ti není 15 let, můžeš se stát dobrovolníkem*icí a pomáhat našemu týmu bez toho, aby ses stal*a členem*členkou spolku Most Pride. Více informací v sekci Dobrovolnictví.

Odesláním souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů