Dobrovolnictví

Každá akce, kterou pořádáme, je organizačně i logisticky náročná. Rád*a bys nám pomohl*a s dalším ročníkem Most Pride, ale nechceš vstoupit do spolku? Nevadí!

Víme, že vstoupit do spolku může pro někoho být až příliš velkým krokem a právě proto nabízíme možnost spolupráce formou dobrovolnictví, která je sice méně zavazující, ale neméně důležitá od funkce řadového člena spolku. Dobrovolnictví je vhodné i pro naše příznivce, kteří jsou mladší 15 let a nemohou tak ještě vstoupit do spolku.

Úkoly dobrovolníků*ic jsou různé a každý v našem týmu najde uplatnění. Od koordinace průvodu, po asistenci se stavěním či dekoracemi, každou pomoc oceníme a jsme za ni moc rádi. Nejvíce šikovných lidí potřebujeme během průvodu. Dohlížíš na bezpečnost, udržuješ rozestupy, neseš transparenty a vlajky, udáváš pokyny. Pomáhat nám můžeš také v areálu Most Pride. Budeme rádi za šikovné lidi k našemu stánku, do chill zóny, anebo taky koordinátory*ky ke stagi, kteří se budou starat o vystupující.

Pokud se chceš stát dobrovolníkem*icí, přečti si desatero dobrovolníka*ice a vyplň přihlášku níže! Pokud máš nějaký dotaz ještě předtím, než vyplníš přihlášku, můžeš napsat na dobrovolnictvi@mostpride.cz .Už teď se těšíme na spolupráci!

Odesláním souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů