Most Pride 2023 je za námi

03.09.2023

Most Pride 2023 je za námi a byla to mega slayáda! 🫶

Stejně jako vloni, i letos jsme probarvili ulice města Mostu a ukázali tak, že queer lidi žijí všude - i v Mostě! 🏳️‍🌈

Děkujeme všem, kteří jste se tuto sobotu rozhodli dorazit - a že vás bylo! Chtěli bychom poděkovat i vám všem, kteří jste nás podpořili v naší kampani na Doniu - bez vás by Most Pride 2023 vůbec nemohl proběhnout!

Děkujeme mosteckému Prioru a jejich personálu za to, že své prostory propůjčili našemu spolku a že nám umožnili z obchodního domu udělat festivalový areál. Děkujeme našemu dobrovolnictvu, bez kterého by žádný Most Pride ani nemohl proběhnout! Velké díky patří i Policii České republiky, která s námi koordinovala veškeré bezpečnostní záležitosti a díky které jsme se v průvodu i během celého programu cítili v bezpečí. Děkujeme všem podnikům, které nám vyjádřili podporu - Vibe Tea, The Most café, Central Most, to jsou podniky kde jsou queer lidé v Mostě vítáni a jsme za to rádi! A na závěr děkujeme také Primeros, kteří s námi spolupracovali již druhým rokem a podporují i další LGBT+ iniciativy po celé republice. 😍

Měsíce příprav stály za to a už teď se nemůžeme dočkat, až se s vámi zase setkáme. Děkujeme, že s námi budujete queer komunitu na severu. Jste nejlepší!